Artistic wall paintings.

Murals.

Full service.

 

The highest quality of workmanship. Talented artists. Hand-painted photorealistic paintings. Offices,
staircases, elevations etc. Authorization to preserve works of art. Renovation of wall paintings. Great experience. World-class illustrators.
The most demanding projects. Works that arouse admiration. ECO and 3D murals.
Illuminations, lasers, mapping, overcoating. Photographs, videos from the drone. AR. Any unusual order.

artistic wall painting

smog eating wall

Interiors

adevrtising murals

Tytus murals

special projects

 

SELECTED PROJECTS

 

IDEAMO MURALS 051 Muzeum Książąt Czartoryskich Mix

IDEAMO MURALS 075 mamut na Woli

IDEAMO MURALS 036 Spotify Kubi Warszawa

IDEAMO MURALS Teatr Ochoty zbliżenie

IDEAMO MURALS Grosicki mural Warszawa

IDEAMO MURALS 08 Skłodowska Curie

Reebok mural IDEAMO

Wedel Zabkowska mural hybrydowy

Spotify-Taco-Hemingway-Metro-Politechnika-Mural

ideamo murals mzroz opole

Paluch Politechnika IDEAMO mural

Mural Natalia Nykiel DISCORDIA IDEAMO

WITTCHEN mural Francuska Saska Kępa PGE Narodowy maj 2017 IDEAMO

TACONAFIDE-mural-Politechnika-Spotify-IDEAMO

TACONAFIDE mural Politechnika Spotify IDEAMO

 

OUR CLIENTS

Our pride. We worked for:

We are creative.
We like sophisticated subjects in which we can demonstrate our initiative.
Advertisement that causes emotions is effective and this is the only kind of advertisement that we deal with.
We are professional.
We respect your time, and that is why our alarm-clocks sound very loud.

We always keep our word.

We always seek for the best solution.

We like our job to be done well first time, every time.

We are here for you.

ASAP – this acronym may be considered our second name.

We accept telephone calls at every time of day and night.

Each completed project helps us to develop ourselves.

 

CONTACT

 

Marta: +48 570 118 777
Łukasz: +48 730 854 777
biuro@ideamo.pl

  We work from Monday to Friday
  between 9:00 a.m. and 5:00 p.m.

  We paint murals every day from morning to evening.
  Valuations are always free.

  We are happy to answer your questions.

  Marta + 48 570 118 777

  Łukasz + 48 730 854 777

   

  You can also write to the following address:

  biuro @ ideamo.pl

  or use the form on the right.

  Are you looking for a job – write boldly.

  praca @ ideamo.pl

   

  have a nice day!

   Artystyczne malowanie ścian – IDEAMO

   ”więcej”

   Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dlatego też wszystkie zlecenia traktujemy z największą starannością. Każdy mural jest ważny, bo dzięki naszej pasji zmieniamy otoczenie. Takie podejście napędza nas do działania. Nie ma znaczenia, czy wykonujemy duże zlecenie dla wielkiej firmy, czy po prostu malujemy bajkową postać dla ośmiolatki…
   Więcej

   Spis treśći:

   Ozdobne malowanie ścian
   Malarstwo artystyczne na ścianach, czyli unikatowa ozdoba ścian
   Kompleksowe wykonanie murali reklamowych
   Oferta na dekoracyjne malowanie ścian i murale
   Artystyczne malowanie ścian Ideamo
   Projekt i wykonanie murali i malowideł ściennych
   Profesjonalne malowanie murali artystycznych
   Renowacja murali
   Malowanie artystyczne sposobem na skuteczną reklamę
   Murale w przestrzeni miejskiej
   Czy mural może być dobrą reklamą?
   Reklama przez mural – jak to wygląda?
   Murale we wnętrzach biurowych
   Oferta artystycznego malowania ścian i murali

   Zawsze dajemy z siebie 100%, bo kochamy naszą pracę. Wykonane projekty dla popularnych marek – Spotify, Castrol, Reebok, Wedel, Pepsi czy Huawei potwierdzają, że nasze działania są doceniane już od wielu lat.

   Ozdobne malowanie ścian

   Bez wątpienia większość osób chciałaby mieszkać w pięknie zaaranżowanym wnętrzu. Niebanalnie urządzone mieszkanie urasta nawet czasem do rangi największego marzenia w życiu. Mając tego świadomość, staramy się pomóc Państwu zrealizować wizję przyszłego lokum, choć wiemy, że zmiana wystroju wiąże się z niemałymi kosztami. Tymczasem istnieją pewne możliwości, które sprawią, że mieszkanie stanie się oryginalne i inne od wszystkich, a przy tym dokładnie takie, jakiego Państwo oczekują. Nasza rola polega na tym, aby przygotować wyjątkowe graffiti zmieniające charakter ulubionego pomieszczenia – salonu, biura, a nawet restauracji. Pomagamy wcielać w życie plany, usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach.

   Malarstwo artystyczne na ścianach, czyli unikatowa ozdoba ścian

   Proponowane przez naszą firmę artystyczne malowanie ścian gwarantuje, że w Państwa mieszkaniu zagości duch dobrego gustu oraz wyjątkowości. Dzięki artystycznemu malowaniu ścian każdą powierzchnię można zamienić w niepowtarzalne, całkowicie oryginalne dzieło. Malowanie artystyczne świadczone przez IDEAMO daje niepowtarzalny efekt. Jesteśmy w stanie namalować praktycznie wszystko:
   – Sylwetki ulubionych postaci, np. idoli czy bohaterów filmowych, z którymi wiążą się dobre wspomnienia.
   – Sceny rodzajowe, pasujące do konkretnych przestrzeni, które przedstawiają anonimowe osoby podczas wykonywania codziennych czynności.
   – Pejzaż i przyroda będą idealną opcją dekoracyjną dla każdej osoby, która ceni sobie bliskość natury. Mieszkając w mieście, nie mamy do czynienia z pięknem przyrody. Wyjątkowe graffiti tego rodzaju pozwoli otoczyć się sielankowym widokiem na co dzień i korzystnie wpłynie na samopoczucie domowników.
   – Artystyczne malowanie może być również abstrakcyjne – bez rozpoznawalnych kształtów czy postaci. Liczy się barwa, kontrast i rytm. Takie graffiti pozwala na realizację wielu nieoczywistych projektów. Okaże się niezwykle trafionym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowych środków wyrazu, chcą cieszyć oczy niebanalnym dziełem i przyciągać uwagę gości.
   – Motywy z filmów oraz bajek cieszą się popularnością wśród domowników mających ulubionych bohaterów albo kultowe sceny filmowe, które zapadły im w pamięć. Takie obrazy zasługują na prezentację w widocznym miejscu domu, aby podkreślić ich wyjątkowe znaczenie. Motywy z bajek będą doskonałym pomysłem dla dzieci. Bajkowe postacie z kreskówek są bardzo ważne dla najmłodszych. Warto więc sprawić pociechom radość, decydując się na takie dekoracyjne malowanie.

   Kompleksowe wykonanie murali reklamowych

   Malowanie dekoracyjne daje duże możliwości. Możemy stworzyć dla Państwa dowolny wzór, nie tylko propozycje wymienione powyżej. Wybór zależy od tego, jaki jest charakter wnętrza, do czego ma ono służyć, jakie ma mieć przeznaczenie. Najważniejsze jednak, co Państwo sami chcą zobaczyć w pustym do tej pory miejscu. Każda ściana czeka na zapełnienie, aby pojawiło się tam dzieło jedyne w swoim rodzaju.
   Jeśli chodzi o malowanie dekoracyjne IDEAMO jest rozwiązaniem nie tylko dla domu, ale sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie liczy się rewelacyjny efekt: w restauracji, barze czy biurze. Nasze malowidła ścienne stworzymy na każdej wcześniej zagruntowanej powierzchni. Jednocześnie kompleksowo obsługujemy kampanie reklamowe. Posiadamy sieć własnych ścian w najatrakcyjniejszych punktach dużych miast. Możemy pochwalić się muralem na największej ścianie w Polsce o wielkości 1200 mkw (w Warszawie na ulicy Ząbkowskiej, przy Google Campus Warsaw w Centrum Koneser). Nasze ścienne malowidła przykuwają uwagę i pozostawią nikogo obojętnym. Są efektowne, oryginalne i przede wszystkim – świetnie wykonane.

   Oferta na dekoracyjne malowanie ścian i murale

   – Do osób, które poszukują czegoś niepowtarzalnego i pragną mieć inną dekorację niż po prostu standardowo pomalowaną ścianę.
   – Do przedsiębiorców, którzy chcieliby wyróżnić własną firmę, zachęcić do świadczonych usług, ponieważ świetnie wykonany mural przyciąga więcej klientów.
   – Do zainteresowanych osób, które marzą o zmianie wyglądu otoczenia, nie wydając przy tym zawrotnych sum pieniędzy. Nie trzeba nastawiać się na niebotyczne koszty, gdyż IDEAMO ceni usługi, ale także klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.
   Możemy namalować praktycznie wszystko i zawsze włożymy w tę pracę mnóstwo energii, pasję oraz zaangażowanie. Choć nasze biuro mieści się w Warszawie, działamy na terenie całej Polski, a także poza granicami naszego kraju. Właśnie w tym roku zaczęliśmy działać w Izraelu i Hiszpanii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, czekamy na kontakt!
   Reklamy Muralami
   Przestrzeń wokół daje bardzo dużo możliwości, zarówno pod kątem użytkowym, jak i artystycznym. Wystarczy tylko dostrzec, jak wiele da się osiągnąć dzięki odpowiednim oraz przemyślanym działaniom. Dotyczy to także umiejętnego oraz oryginalnego reklamowania produktu, usług lub samej marki. Przykładem mogą być murale, z których pomocą można łatwiej przyciągnąć uwagę przechodniów. Trzeba oczywiście wiedzieć, w jaki sposób to zrobić i komu najlepiej zlecić wykonanie tego rodzaju zadania.

   Artystyczne malowanie ścian Ideamo

   Firma IDEAMO zajmująca się profesjonalnym malowaniem murali pomoże Państwu urzeczywistnić wizję wielkoformatowej, wyjątkowej reklamy na elewacji budynku. Doskonale wiemy, w jaki sposób stworzyć oraz wykonać projekt, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno zleceniodawcy, jak i odbiorcom takiego przekazu. Jesteśmy tego pewni, ponieważ:
– Podchodzimy do tematu w sposób praktyczny i jednocześnie artystyczny, dzięki temu projekty, które wychodzą spod naszych rąk to nie tylko po prostu reklamy, ale także przykład prawdziwej sztuki.
– Staramy się, aby nasze prace były niebanalne i wyjątkowe, o co dba nasz kreatywny zespół pracowników. Chcemy ciągle zaskakiwać nowymi pomysłami.
– Przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonania każdego zlecenia, nie ma przy tym znaczenia, czy jest to mała ściana w prywatnym domu, czy wielki mural w centrum miasta.
– Do wykonania szablonów używamy specjalnej amerykańskiej maszyny, która pomaga nam uzyskać jeszcze lepsze efekty.
– Do realizacji poszczególnych projektów kupujemy nowe farby od najlepszych producentów, dzięki czemu mamy większy wpływ na materiały, które są dobierane indywidualnie i nie tracą na jakości w trakcie przechowywania.
– Na murale reklamowe oraz inne wykonane przez nas zlecenia dajemy wieloletnią gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni trwałości swoich prac.

   Projekt i wykonanie murali i malowideł ściennych

   Jednak sam projekt, jak również najbardziej perfekcyjne wykonanie, jeszcze nie przesądza o sukcesie namalowanego muralu. Liczy się też odpowiednia lokalizacja. To dzięki niej możemy mieć pewność, że malowane reklamy przyniosą zamierzony skutek, czyli przyciągną jak największą liczbę zainteresowanych spojrzeń. Dlatego właśnie firma IDEAMO oferuje sieć własnych ścian w najlepiej widocznych punktach dużych miast. Z tego względu możemy zapewnić nie tylko jak najlepsze przygotowanie, lecz także doskonałe miejsce, w którym mural będzie widoczny dla ogromnej rzeszy przechodniów.
   Jakie lokalizacje oferujemy między innymi w Warszawie?
   największy mural komercyjny w Europie przy ulicy Ząbkowskiej;
– ścianę przy Metrze Politechnika;
– na ulicy Francuskiej tuż przy Stadionie Narodowym i wiele innych.
Poza tym jesteśmy w stanie zapewnić wielkoformatową przestrzeń na Państwa mural reklamowy na ścianach w najlepszych punktach dużych miast. Mamy zaplecze, aby podjąć się malowania w kilku lokalizacjach jednocześnie, z tego też względu bez problemu wykonamy kampanię reklamową o zasięgu nie ograniczającym się do jednej miejscowości.

   Profesjonalne malowanie murali artystycznych

   Na Państwa życzenie odmieniamy nie tylko elewacje dużych budynków, ale również wnętrza biur, instytucji pożytku publicznego, hoteli i tak dalej. Możemy zmienić na lepsze klimat w miejscu pracy i zapewnić zarówno pracownikom, jak i klientom przyjemną atmosferę. Jesteśmy przekonani, że z pomocą dobrego projektu oraz kolorów pomożemy Państwu osiągnąć zamierzony efekt. Z własnego doświadczenia wiemy, że każda przestrzeń użytkowa nadaje się do artystycznych działań, dzięki którym można dużo zyskać. Zaniedbane klatki schodowe, parkingi czy szare dotąd przejścia mogą zmienić się nie do poznania. Wiemy, jak tego dokonać i chętnie podzielimy się tą wiedzą z się całkowicie, wkładając w to naszą pasję i ogromne zaangażowanie. Każde zlecenie traktujemy tak samo poważnie. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to projekt zmiany jednej ze ścian w restauracji, czy też wielkoformatowa reklama komercyjna na elewacji budynku. Mamy świadomość, że nasze działania zmieniają przestrzeń i ingerują w nią, dlatego nie możemy sobie pozwolić na to, aby nasza praca negatywnie oddziaływała na ludzi oraz otoczenie. Chcemy, aby za każdym razem była swego rodzaju wartością dodaną dla miejsca, w którym powstaje. Dla nas to nie jedynie ścienne malowidło, ale wyjątkowy sposób ekspresji, z którego pomocą można przekazać mnóstwo informacji. Mowa o ważnych treściach, poruszających historiach i emocjach w nich zawartych, to wszystko i wiele więcej składa się na wyjątkowy efekt.

   Renowacja murali

   Mural Powstanie Warszawskie renowacja murali IDEAMO

   Jeśli interesuje Państwa malowanie murali pod jakąkolwiek postacią, zapraszamy do kontaktu z nami. Bez względu na to, czy chodzi o reklamowanie produktu, czy o projekt niekomercyjny na własny użytek, Ideamo jest w stanie zrealizować dla Państwa te zamierzenia. Pomożemy urzeczywistnić oraz dopracować pomysły, które jeszcze niewyraźnie rysują się w wizjach klientów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Pracownicy chętnie udzielą informacji i rozwieją wszelki wątpliwości.

   Malowanie artystyczne sposobem na skuteczną reklamę

   Metody wykorzystywane w reklamie są bardzo różne, coraz częściej odchodzi się jednak od sposobów tradycyjnych, tworząc tym samym nowoczesny marketing. Czym on się charakteryzuje? Jak się okazuje, nie bazuje wyłącznie na mediach społecznościowych, dociera do odbiorców również w przestrzeni miejskiej, a co ciekawe, może przybierać formę sztuki współczesnej. Jednym z jej przykładów jest mural, czyli wielkoformatowa grafika wykonywana na ścianach budynków. Zapewne każdy z nas spotkał się przynajmniej z kilkoma przejawami tej kategorii. Murale znajdziemy w większości polskich, jak również europejskich miast. Nierzadko nawiązują do ich kultury czy historii, odnoszą się także do znanych i cenionych postaci. Jak się okazuje, malowanie artystyczne może zostać wykorzystywane również w reklamie.

   Murale w przestrzeni miejskiej

   Murale spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem społeczności, ponieważ doceniane są głównie za aspekt wizualny. Prościej mówiąc, ludzie najczęściej uważają, że jest to niezwykle interesująca ozdoba budynków, za której sprawą szare bloki nabierają zupełnie innego wyrazu. Artystyczne malowanie ścian to dobry sposób na reklamę firmy, usługi czy marki. Dlaczego warto w nią zainwestować? Po pierwsze, murale są widoczne i to już z daleka. Ich rozmiar zazwyczaj jest znaczny, dlatego trudno przejść obok nich obojętnie. Po drugie, odbierane są w sposób jak najbardziej pozytywny, dzięki czemu wywołują pożądane skojarzenia. Nie powinny być jednak zbyt nachalne. Mural jest ozdobą przestrzeni miejskiej, a nie kolejnym ogromnym billboardem. Dużą zaletą tego rozwiązania jest ponadto jego trwałość. O ile papierowe reklamy mogą zostać uszkodzone, chociażby poprzez zerwanie, o tyle murale są pozbawione takiego ryzyka. Niektórym mogą kojarzyć się z graffiti i taką formę – owszem – także mogą przyjąć, jednak niekoniecznie. Wszystko zależy od klienta i jego wizji. Na życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dowolny mural.

   Czy mural może być dobrą reklamą?

   Obecnie możemy zaobserwować powstawanie coraz to nowych metod marketingowych, których zadaniem jest wywołanie określonych reakcji u odbiorców. Duża część z nich opiera się na skomplikowanych analizach bądź bazuje na internecie, gdzie przeniosła się znaczna część życia współczesnych, młodych ludzi. Są jednak znacznie prostsze sposoby na dotarcie do szerokiego grona osób i to w każdym wieku. Jedną z nich są murale, czyli grafiki umieszczone w przestrzeni miejskiej, najczęściej na budynkach. Zazwyczaj stanowią jedną z ciekawszych ozdób i nawiązują do historii danego miasta. Spotkamy się z nimi na całym świecie, równie często występują w Polsce, choć ich popularność wzrosła dopiero na przełomie ostatnich kilku lat. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że mural może stanowić także świetny pomysł na reklamę. Doskonale zastępuje już nieco staromodne graffiti.

   Reklama przez mural – jak to wygląda?

   Murale reklamowe można zaobserwować dość rzadko, jednak firmy marketingowe odkryły już ich potencjał, można się zatem spodziewać, że niedługo opanują miasta. Dlaczego ta forma reklamy wydaje się tak atrakcyjna? Murale przybierają przeważnie formę wielkoformatowej grafiki, co sprawia, że niezwykle łatwo je zauważyć. Ponadto większość ludzi odbiera je bardzo pozytywnie. Obrazy na budynkach kojarzą się nam dobrze, gdyż stanowią dobry sposób na urozmaicenie szarej rzeczywistości. Z ich pomocą zwykły, stary blok może przybrać zupełnie nowy wygląd, co jest przecież pożądanym zjawiskiem. Interpretacja takiej grafiki także może być dowolna, nie musi to być koniecznie zwykłe logo. Ciekawe obrazy o wiele lepiej oddziałują na wyobraźnie. Czy mural może powstać wszędzie? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista. Jeśli chodzi o kwestię praktyczną, nie ma ku temu większych przeciwskazań, grafikę można wykonać w dowolnej przestrzeni. W przypadku gdy konkretna powierzchnia nie jest własnością prywatną, konieczna będzie zgoda zarządu miasta, osiedla czy wspólnoty.

   Murale we wnętrzach biurowych

   Przestrzeń biurowa zazwyczaj ma charakter oficjalny i nieco surowy. To przeważnie w tym miejscu przyjmuje się klientów lub partnerów biznesowych. Dotychczas uznawano, że wnętrze w miejscu pracy powinno świadczyć o profesjonalizmie, pomijając zupełnie kwestie atmosfery, jaka w nim panuje. Obecnie odchodzi się jednak od chłodnych stylizacji pomieszczeń na rzecz nieco bardziej nowoczesnych aranżacji. Liczy się zwłaszcza oryginalność, która jednocześnie może odzwierciedlać kreatywność danej marki czy firmy. Jednym ze sposobów na urozmaicenie biura może być artystyczne malowanie ścian, od niedawna tego rodzaju ozdoby zaczęły zyskiwać na popularności. Na czym to właściwie polega? Nie jest to typowa zmiana koloru ścian, zazwyczaj przyjmuje formę muralu. Do tej pory mogliśmy się z nimi spotkać zwłaszcza na zewnątrz. Wielkoformatowe grafiki powstają najczęściej na budynkach, a ich głównym zadaniem jest uatrakcyjnienie przestrzeni miejskiej.
   Unikatowe malowanie biura
   Jaką funkcję może spełnić mural w biurze? Bez wątpienia wpływa on na estetykę pomieszczenia, czyni to jednak w sposób zupełnie unikalny. Mural może przedstawiać dowolny przedmiot, osobę czy nawet całą wizję jego autora. Namalowany w biurze będzie się odnosił przede wszystkim do wizerunku przedsiębiorstwa. Na ścianie może się zatem pojawić logo pokazane w niecodziennej odsłonie bądź zobrazowana misja firmy. Tego rodzaju ozdoba doskonale sprawdzi się we wnętrzu, gdyż od razu zwraca uwagę. Doskonale spisze się szczególnie tam, gdzie przyjmowani są klienci i często przychodzą osoby z zewnątrz.

   Oferta artystycznego malowania ścian i murali

   Stworzenie muralu w biurze nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Możesz zlecić nam realizację swojego pomysłu bądź zdać się na naszą kreatywność. Pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem, o czym świadczą jej efekty, z którymi możesz się zapoznać, przechodząc do galerii. Wybierz oryginalną ozdobę swojego biura i postaw na artystyczne malowanie ścian. Zapewniamy, że warto!

    

   ”mniej”